Informujemy, iż od dnia 05 maja 2020 r. ponownie uruchomiliśmy Biuro Obsługi Klienta, w godzinach od 10:30 do 14:30. Przypominamy, że Punkt kasowy został uruchomiony w oddziale Banku Spółdzielczego w Kolbudach. Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośba o ograniczenie czasu spędzanego w Biurze Obsługi i wcześniejsze przygotowanie pism oraz wniosków, których wzory są dostępne na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do korzystania z Internetowego Biura Obsługi Klienta. Wszelkie zapytania można zgłaszać pocztą elektroniczną na adres sekretariat@reknica.pl , oraz telefonicznie 58 682 74 11.
Strefa klienta

Strefa klienta - E-faktura

Wszystkim naszym klientom proponujemy bezpłatne przejście na e-fakturę, oferując otrzymanie faktury za dostarczoną wodę i/lub odprowadzane ścieki w krótkim czasie, bez konieczności odwiedzania placówki pocztowej.

Co to jest e-faktura?

E-faktura to elektroniczny dokument sprzedaży przesyłany bezpośrednio na adres e-mailowy klienta, zawierający dokładnie te same jak faktura papierowa.

Dlaczego warto?

  • fakturę elektroniczną wysyłamy w dniu wystawienia
  • e-fakturę możesz przeglądać, analizować, kontrolować wszędzie tam gdzie masz dostęp do internetu
  • chronisz środowisko naturalne – przejście na dokumentację elektroniczną zmniejsza ilość zużywanego papieru, tym samym przyczyniasz się do ratowania drzew

Jak rozpocząć korzystanie z e-faktury?

Szczegółowych informacji na temat faktur elektronicznych udzielą Państwu pracownicy Działu Finansowego - Sekcja ds. Rozliczeń i fakturowania, tel. 58 682-74-11 / 12 nr wew.6

Oświadczenie o akceptacji otrzymywania faktur w formie elektronicznej  można pobrać z zakładki formularze.

Co zyskujesz dzięki e-fakturze?

Zobacz również:

Strefa klienta
Awarie i wyłączenia
Nasze usługi
Zamówienia
Jakość wody
e-BOK