Rozliczenia wodomierzy prowadzimy w cyklu dwumiesięcznym (co 2 miesiące).
Wodomierze główne:
- odczyty zdalnie (wodomierze ultradźwiękowe) lub osobiście (wodomierze mechaniczne/hybrydowe)
- częstotliwość: co 2 miesiące
- wydajność: do 1200 odczytów dziennie (technologia zdalna)
Wodomierze dodatkowe (np. ogrodowe):
- odczyty sezonowe: kwiecień – październik
- rozliczenia dla wody bezpowrotnie zużytej