Przypominamy, że w trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników, w związku z sytuacją epidemiologiczną panującą na terenie kraju, Biuro Obsługi Klienta jest czynne w zmienionych godzinach 10:30-14:30, a wszystkie działy naszej spółki nie będą prowadzić obsługi polegającej na bezpośrednim kontakcie z klientem.
Zadania związane z:
- wymianą wodomierzy w budynkach;
- wpięciami nowych posesji do istniejącej sieci prowadzone są zgodnie z harmonogramem.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznie, listownie lub poprzez pocztę elektroniczną:
- przyjmowanie dokumentów – biuroobslugi@reknica.pl
- sprawy projektowo-przyłączeniowe – kierowniktechniczny@reknica.pl
- zgłoszenia awarii instalacji i problemów z dostarczanymi mediami – dyspozytor@reknica.pl
- sprawy odczytów wodomierzy i wystawiania faktur – rozliczenia@reknica.pl
- sprawy dotyczące płatności i zadłużeń – windykacja@reknica.pl
Punkt kasowy w naszej siedzibie zostaje zamknięty. Przypominamy jednak, że można dokonywać wpłat za dostarczaną wodę i ścieki w Banku Spółdzielczy Oddział Kolbudy bez dodatkowych opłat.
Zachęcamy do korzystania bezgotówkowej formy regulowania należności.
Za wszelkie niedogodności przepraszamy.
Zapewniamy, że powyższa sytuacja nie wpłynie na zapewnienie ciągłości dostaw wody oraz odbioru ścieków, a wszelkie awarie będą usuwane na bieżąco.
